Nowe otwarcie - Stacja Serwisowa na Słowacji

Dynamiczny rozwój TT-Thermo King znalazł uznanie w korporacji Thermo King, w związku z czym otrzymaliśmy propozycję otwarcia nowego oddziału na terenie Republiki Słowackiej oraz objęcia opieką handlową i serwisową klientów z terenu całego kraju.

Skutkiem tego z początkiem września 2017 roku dopełniono wszelkich procedur formalno-prawnych, dotyczących rejestracji oddziału z siedzibą w Bratysławie i oficjalnie rozpoczęliśmy działalność operacyjną.

Dużym atutem pierwszej z trzech planowanych Stacji Serwisowych jest jej lokalizacja - w strefie przemysłowej Bratysławy, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady D1.

Nowo powstała stacja serwisowa zapewnia kompleksową obsługę tj. sprzedaż agregatów chłodniczych Thermo King, FRIGOBLOCK oraz pełne wsparcie serwisowe, które realizowane jest przez nasz wykwalifikowany zespół techniczny przeszkolony w Polsce.

Naszym celem jest zapewnienie na nowym dla nas, wymagającym rynku profesjonalnej obsługi handlowej i serwisowej, przy wykorzystaniu naszego 20-letniego doświadczenia.

Nowy oddział to dla TT-Thermo King kolejna szansa na stworzenie nowoczesnej infrastruktury serwisowej oraz zbudowanie pozycji lidera w dziedzinie chłodnictwa na terenie Republiki Słowackiej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.

Wróć