Aktualności

Nowa usługa w Centrum Serwisowym Poznań - legalizacja i naprawa tachografów

Specalnie dla Państwa rozszerzyliśmy wachlarz ofertowanych przez nas usług w Centrum  Serwisowym Poznań.

Więcej...

Z ekologią za pan brat – konkurs plastyczny „Materia baterii”

Firma TT-Thermo King kładzie nacisk na aktywność proekologiczną. Nasze  kampanie edukacyjne mają na celu budowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Więcej...

Nowa technologia hybrydowa w agregatach SLXi Hybrid

W listopadzie 2017 roku zaprezentowano innowacyjny agregat naczepowy SLXi Hybrid. Jest on wdrożeniem zaprezentowanej rok temu na targach IAA koncepcji połączenia dwóch technologii: Thermo King i Frigoblock. Nowe rozwiązanie pozwala na tworzenie ekologicznego i ekonomicznego transportu chłodniczego.

Więcej...

TT-Thermo King Dealerem Roku 2017!

Na corocznej konferencji dealerów odbywającej się w Maroku - Dealer Principals Conference - firma TT-Thermo King została uhonorowana prestiżową nagrodą Dealer of the Year 2017.

Więcej...

Nowe otwarcie - Stacja Serwisowa na Słowacji

Dynamiczny rozwój TT-Thermo King znalazł uznanie w korporacji Thermo King, w związku z czym otrzymaliśmy propozycję otwarcia nowego oddziału na terenie Republiki Słowackiej oraz objęcia opieką handlową i serwisową klientów z terenu całego kraju.

Więcej...

Oferta Jubileuszowa - naczepa wraz z agregatem

Przygotowalismy dla Państwa kompletne rozwiązanie (naczepa wraz z agregatem SLXi) dostępne już od 655 euro netto miesięcznie.

Więcej...

Nowe Centrum Serwisowe Poznań

Od 26 czerwca 2017 roku zapraszamy Państwa do Centrum Serwisowego Poznań, zlokalizowanego  w Głuchowie, przy zjeździe z Autostrady A2 – węzeł Komorniki.

Więcej...

Jubileusz 20-lecia TT-Thermo King oraz uroczyste otwarcie Centrum Serwisowego Poznań

2 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego Centrum Serwisowego Poznań w Głuchowie połączone z jubileuszem 20-lecia działalności firmy oraz prezentacją nowego agregatu SLXi.

Więcej...

Pierwszy montaż agregatów FRIGOBLOCK w TT-Thermo King

Jak informowaliśmy Thermo King poszerzył spectrum oferowanych produktów o markę FRIGOBLOCK. Dla TT-Thermo King była to szansa na zwiększenie portfolio rozwiązań dla naszych klientów. Mamy już pierwsze efekty działań!

Więcej...

Bezpłatny przegląd agregatów pogwarancyjnych z serii B, C, V

Przygotuj się do sezonu – zbadaj stan techniczny agregatów z serii B, C, V

Więcej...