Aktualności

Nowe otwarcie - Stacja Serwisowa na Słowacji

Dynamiczny rozwój TT-Thermo King znalazł uznanie w korporacji Thermo King, w związku z czym otrzymaliśmy propozycję otwarcia nowego oddziału na terenie Republiki Słowackiej oraz objęcia opieką handlową i serwisową klientów z terenu całego kraju.

Więcej...

Oferta Jubileuszowa - naczepa wraz z agregatem

Przygotowalismy dla Państwa kompletne rozwiązanie (naczepa wraz z agregatem SLXi) dostępne już od 655 euro netto miesięcznie.

Więcej...

Nowe Centrum Serwisowe Poznań

Od 26 czerwca 2017 roku zapraszamy Państwa do Centrum Serwisowego Poznań, zlokalizowanego  w Głuchowie, przy zjeździe z Autostrady A2 – węzeł Komorniki.

Więcej...

Jubileusz 20-lecia TT-Thermo King oraz uroczyste otwarcie Centrum Serwisowego Poznań

2 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego Centrum Serwisowego Poznań w Głuchowie połączone z jubileuszem 20-lecia działalności firmy oraz prezentacją nowego agregatu SLXi.

Więcej...

Pierwszy montaż agregatów FRIGOBLOCK w TT-Thermo King

Jak informowaliśmy Thermo King poszerzył spectrum oferowanych produktów o markę FRIGOBLOCK. Dla TT-Thermo King była to szansa na zwiększenie portfolio rozwiązań dla naszych klientów. Mamy już pierwsze efekty działań!

Więcej...

Bezpłatny przegląd agregatów pogwarancyjnych z serii B, C, V

Przygotuj się do sezonu – zbadaj stan techniczny agregatów z serii B, C, V

Więcej...

Aftermarket Dealer of the Year 2016

Na corocznej konferencji dealerów (Dealer Principals Conference), która odbyła się na Teneryfie, firma nasza została uhonorowana przez Thermo King prestiżową nagrodą: Aftermarket Dealer of the Year 2016.

 

 

Więcej...

Eko konkurs plastyczny "Materia baterii"

Kontynuując coroczną edukację ekologiczną wśród dzieci i młodzieży zorganizowaliśmy w Szkole Podstawowej im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli konkurs eko-plastyczny „Materia Baterii”.

Więcej...

Nowa wizja transportu chłodniczego - agregaty SLXi

Na tegorocznych targach IAA w Hanowerze, THERMO KING zaprezentował nowy agregat naczepowy SLXi – ma on zapoczątkować wejście w spersonalizowane rozwiązania, które będą ewoluowały aż do osiągnięcia finalnego produktu.

Więcej...

Diament Polskiej Jakości dla TT-Thermo King

Podczas Wielkiej Gali „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, która odbyła się we wrześniu TT-Thermo King został uhonorowany Diamentem Polskiej Jakości.Wyróżnienie to przyznano za nowatorskie rozwiązania serwisowe.

Więcej...