Nowa jakość zarządzania - pakiet Connected Solutions

Thermo King, jako lider w dziedzinie rozwiązań kontroli temperatury w transporcie, proponuje klientom pakiet Connected Solutions do monitorowania pracy agregatu chłodniczego i stanu ładunku. Rozwiązania te mają na celu zapewnić najwyższą sprawność funkcjonowania łańcucha chłodniczego dla towarów przewożonych w pojazdach i wyposażonych w agregaty chłodnicze marki Thermo King.

W ramach usługi TK Tracking, oferowanej przez Connected Solutions, otrzymujecie Państwo dostęp do swojej floty agregatów chłodniczych i ładunków poprzez:

  • Platformę internetową TK Tracking, która pozwala na kontrolę danych dotyczących agregatów (zarówno w czasie rzeczywistym, jak i historycznym), dzięki czemu zarządzanie flotą i ładunkami jest niezwykle łatwe.
  • Aplikację TK Notify umożliwiającą monitorowanie parametrów technicznych agregatów chłodniczych Thermo King i otrzymywanie powiadomień o zdarzeniach dotyczących konkretnego agregatu, jak np., zmiana nastawy, tryb pracy, niski poziom paliwa, temperatura poza zakresem, czy innych informacji, które są kluczowe dla bezpieczeństwa ładunku.
  • Aplikację TK Reefer zapewniającą dostęp w czasie rzeczywistym do wirtualnego panelu sterowania:
    • agregatem SLXi dla kierowcy, na urządzeniach mobilnych z zastosowaniem połączenia Bluetooth, bez wysiadania z kabiny ciężarówki
    • całą flotą agregatów chłodniczych, dla osoby zarządzającej nią, poprzez sieć GSM.

Użytkownik ma dostęp do odczytu i zmiany parametrów sterownika agregatu np. temperatury nastawy, trybu pracy, kodu alarmu, może także włączyć lub wyłączyć agregat.

  • Usługę Trailer Assist, po aktywacji której klient ma możliwość kontroli stanu naczepy. W zależności od wersji modulatora, w jaki wyposażona jest naczepa, użytkownik ma dostęp do następujących parametrów technicznych m.in.: podłączenie do ciągnikia siodłowego, nacisk na osie, informacje o kodach alarmowych generowanych przez modulator naczepy, np. spadek ciśnienia w układzie pneumatycznym, jak również informację o stanie okładzin hamulcowych czy ciśnieniu powietrza w kołach.

Thermo King nieustannie pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty. Wraz z rozwojem technologii i dostępnych rozwiązań, pakiet Connected Solutions będzie bogatszy o nowe aplikacje i usługi.

W celu wykorzystania tych możliwości w swoim biznesie skontaktuj się z nami.

 

Aplikacje można pobrać:

TK Notify
TK Reefer

Wróć