Nowe Centrum Serwisowe Poznań

Od 26 czerwca 2017 roku zapraszamy Państwa do Centrum Serwisowego Poznań, zlokalizowanego w Głuchowie, przy zjeździe z Autostrady A2 – węzeł Komorniki.

Nowe Centrum Serwisowe to nowoczesny obiekt zrealizowany w filozofii ONE STOP SHOP. Tutaj skorzystacie Państwo z licznych usług a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół będzie do Państwa dyspozycji. Oferujemy pełen zakres napraw: agregatów chłodniczych marki Thermo King oraz innych producentów, podwozi i nadwozi naczep, napraw powypadkowych a także innych usług serwisowych. Dodatkowo w serwisie można wykonać badania poprawności wskazań czujników temperatury wszystkich rodzajów rejestratorów, badania szczelności układów chłodniczych oraz nadwozi, wg umowy ATP.

Nowe Centrum Serwisowe Poznań to także myjnia TIR oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Hala serwisowa to 10 nowoczesnych stanowisk naprawczych, specjalistyczny sprzęt oraz bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych. Dla komfortu i wygodny klientów oddaliśmy do dyspozycji przestronny pokój wypoczynkowy z pełnym węzłem sanitarnym, kuchnią oraz TV. Na zewnątrz przygotowany jest duży i przestronny parking umożliwiający wszelkie manewry całymi zestawami.

Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-21.00, zaś w soboty od 7.00 do 15.00.

Od wielu lat kładziemy nacisk na rozwój i podnoszenie standardów obsługi klienta. To już kolejny nowoczesny obiekt, który wybudowaliśmy w ostatnich latach. Staramy się podążać za wciąż rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów. Nowe Centrum Serwisowe to kompleksowe rozwiązania z szerokim wachlarzem oferowanych usług w różnych obszarach.

Serdecznie zapraszamy!

→ sprawdź dojazd

Pierwszy klient!

Wróć