Premiera ADVANCER w TT-THERMO KING

Za nami cykl wyjątkowych spotkań z Klientami, podczas których mieliśmy okazję przedstawić najnowszy agregat THERMO KING - ADVANCER.  Mimo wyjątkowych okoliczności, związanych z COVID-19  zależało nam, aby móc spotkać się osobiście z Klientami by w pełni zaprezentować wszystkie atuty najnowszych agregatów z serii A. Spotkania z Klientami odbyły się w Centrum Serwisowym Poznań oraz w Centrali firmy w Grzędach, pod Warszawą.

Oba eventy rozpoczęły się od krótkiego powitania Gości przez Prezesa Zarządu TT-THERMO KING Wojciecha Żołądek, który miał osobisty udział w projektowaniu agregatów. Samą prezentację poprowadził doradca w zakresie urządzeń chłodniczych - Adam Bejm.

Szczególnym punktem wydarzenia był wywiad z użytkownikiem prototypu ADVANCER - Sławomirem Wójcikiem, właścicielem firmy Hollex Transport, który od przeszło ośmiu miesięcy ma przyjemność testować agregat w wymagających trasach między Europą a Azją Zachodnią oraz Środkową.

W trakcie spotkania Klienci mieli okazję wypróbowania wszystkich trzech modeli ADVANCER. Możliwość testów i samodzielnego poznania potencjału, który daje najnowsze urządzenie THERMO KING, cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród obecnych. Zespół TT-THERMO KING odpowiedział na wiele szczegółowych pytań tym samym zaspokajając ciekawość przyszłych nabywców ADVANCER. Zgodnie przyznano, że ADVANCER jest skazany na sukces! Stworzony w bezkonkurencyjnej i nowatorskiej technologii nie posiada na dzień dzisiejszy godnego rywala na rynku.

Całość wydarzenia zakończona została uroczystym poczęstunkiem i kuluarowymi rozmowami przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

 

Zapraszamy na fotorelację z obu wydarzeń!

Zobacz FILM z wydarzenia!

Wróć