Aktualności

Rozpoczęcie cyklu szkoleń Aftermarket Academy

Dedykowane szkolenia dla sieci serwisowej TT-Thermo King oraz APEX-Thermo King

Więcej...

TT-Thermo King Wspiera 24. Bieg po Nowe Życie w Wiśle

Pracownicy naszej firmy po raz kolejny wzięli udział w sztafecie!

Więcej...

"Dealer of the Year" w kategorii Trailer trafia do TT-Thermo King!

Z dumą ogłaszamy, że TT-Thermo King zostało uhonorowane tytułem "Dealer of the Year" w kategorii Trailer przez renomowaną firmę Thermo King!

Więcej...

Prezentacja nowego agregatu chłodniczego THERMO KING E-600e podczas konferencji Iveco Poland

W ubiegłym tygodniu podczas konferencji Iveco miała miejsce prezentacja elektrycznego pojazdu dostawczego Iveco eDaily z zabudową chłodniczą oraz agregatem THERMO KING E-600e MAX Spectrum.

Więcej...

Zdobądź elektryczną przewagę – Poznaj agregaty z serii E

Thermo King rewolucjonizuje rynek w segmencie miejskiego transportu chłodniczego z nową serią agregatów chłodniczych E, stworzoną specjalnie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Więcej...

"Przemyślana Inwestycja" artykuł branżowy w grudniowym wydaniu fleetLOG

W najnowszym wydaniu branżowego periodyku fleetLOG prezentujemy obszerny artykuł poświęcony wszechstronnej działalności firmy TT-Thermo King związanej z marką Chereau. Ten szczegółowy materiał redakcyjny stanowi wyjątkowe podsumowanie 25 lat aktywności TT-Thermo King, a także ukazuje istotną rolę firmy jako oficjalnego przedstawiciela renomowanego producenta pojazdów chłodniczych, Chereau.

Więcej...

Thermo King ogłasza obiecujące rezultaty testów innowacyjnego systemu AxlePower

Wyniki, które zostały oficjalnie przedstawione 13 listopada 2023 r. stanowią znaczący krok w kierunku bardziej ekologicznego transportu.

Więcej...

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI PŁATNICZEJ za rok 2023 otrzymuje TT-THERMO KING Sp. z o.o.!

Certyfikat Rzetelna Firma jest dowodem na to, że spełniamy surowe standardy i wymagania, co czyni nas wiarygodnym i godnym zaufania partnerem w branży.

Więcej...

Thermo King i ZF Commercial Vehicle Solutions wychodzą z kompleksową ofertą na rynek

Thermo King i ZF Commercial Vehicle Solutions nawiązały długoterminową współpracę, która umożliwi użytkownikom naczep wyposażonych w agregaty chłodnicze Thermo King uzyskanie pełnego dostępu do danych pojazdu.

Więcej...

23. Bieg po Nowe Życie: Wspólna Siła i Duma

Reprezentacja TT-Thermo King po raz kolejny wystartowała w sztafetowym marszu Nordic Walking, który odbył się 23 września w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Udział w wydarzeniu to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim wsparcie idei transplantologii oraz świadomego dawstwa narządów

Więcej...