Aktualności

Prezentacja nowego agregatu chłodniczego THERMO KING E-600e podczas konferencji Iveco Poland

W ubiegłym tygodniu podczas konferencji Iveco miała miejsce prezentacja elektrycznego pojazdu dostawczego Iveco eDaily z zabudową chłodniczą oraz agregatem THERMO KING E-600e MAX Spectrum.

Więcej...

Zdobądź elektryczną przewagę – Poznaj agregaty z serii E

Thermo King rewolucjonizuje rynek w segmencie miejskiego transportu chłodniczego z nową serią agregatów chłodniczych E, stworzoną specjalnie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Więcej...

"Przemyślana Inwestycja" artykuł branżowy w grudniowym wydaniu fleetLOG

W najnowszym wydaniu branżowego periodyku fleetLOG prezentujemy obszerny artykuł poświęcony wszechstronnej działalności firmy TT-Thermo King związanej z marką Chereau. Ten szczegółowy materiał redakcyjny stanowi wyjątkowe podsumowanie 25 lat aktywności TT-Thermo King, a także ukazuje istotną rolę firmy jako oficjalnego przedstawiciela renomowanego producenta pojazdów chłodniczych, Chereau.

Więcej...

Thermo King ogłasza obiecujące rezultaty testów innowacyjnego systemu AxlePower

Wyniki, które zostały oficjalnie przedstawione 13 listopada 2023 r. stanowią znaczący krok w kierunku bardziej ekologicznego transportu.

Więcej...

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI PŁATNICZEJ za rok 2023 otrzymuje TT-THERMO KING Sp. z o.o.!

Certyfikat Rzetelna Firma jest dowodem na to, że spełniamy surowe standardy i wymagania, co czyni nas wiarygodnym i godnym zaufania partnerem w branży.

Więcej...

Thermo King i ZF Commercial Vehicle Solutions wychodzą z kompleksową ofertą na rynek

Thermo King i ZF Commercial Vehicle Solutions nawiązały długoterminową współpracę, która umożliwi użytkownikom naczep wyposażonych w agregaty chłodnicze Thermo King uzyskanie pełnego dostępu do danych pojazdu.

Więcej...

23. Bieg po Nowe Życie: Wspólna Siła i Duma

Reprezentacja TT-Thermo King po raz kolejny wystartowała w sztafetowym marszu Nordic Walking, który odbył się 23 września w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Udział w wydarzeniu to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim wsparcie idei transplantologii oraz świadomego dawstwa narządów

Więcej...

Konferencja OZPT: "Transport jako Strategiczny Czynnik Bezpieczeństwa i Rozwoju Europy"

W dniu 8 września 2023 roku w malowniczym hotelu "Litwiński" w Tęgoborzu miała miejsce wyjątkowa Konferencja Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego (OZPTD) oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych Galicja (OSPD Galicja) pod hasłem: "Transport jako Strategiczny Czynnik Bezpieczeństwa i Rozwoju Europy".

Więcej...

AXLE POWER - Innowacyjna technologia w dziedzinie transportu!

AxlePower to system zasilania agregatów chłodniczych, który wykorzystuje alternatywne źródła zasilania, w tym energię generowaną z ruchu naczepy i hamowania.

Więcej...

25 lat TT-Thermo King

W tym roku nasza firma obchodzi Jubileusz 25lecia. Z tej okazji 23 czerwca, w Łodzi zorganizowana została uroczysta gala, w której uczestniczyli klienci oraz partnerzy biznesowi TT-Thermo King. 

Więcej...