Aktualności

Co warto wiedzieć o TAPA?

Stowarzyszenie Ochrony Transportu Towarów (TAPA) to stowarzyszenie specjalistów ds. bezpieczeństwa i partnerów biznesowych z różnych firm produkcyjnych i transportowych, którzy zrzeszyli się w celu rozwiązania pojawiających się zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa wspólnych dla tych branż.

Więcej...

Poznaj niezwykle cichy agregat A-500 Whisper Pro!

Thermo King od zawsze stawia sobie za priorytet minimalizowanie poziomu hałasu we wszystkich swoich produktach. W ramach najnowszej serii agregatów ADVANCER do naczep chłodniczych opracowano innowacyjny model umożliwiający wjazd do miasta nocą i realizację dostaw prosto do sklepów spożywczych.

Więcej...

Ponad 300 nowych naczep chłodniczych od TT-Thermo King

Nasza firma kompleksowo zrealizowała zamówienie dla Jeronimo Martins Polska na ponad 300 nowych naczep chłodniczych. Kontrakt finansowany jest przez firmę Petit Forestier. Zamówienie obejmuje zarówno dostarczenie i montaż agregatów chłodniczych, jak i wind.

Więcej...

Piszą o nas!

ADVANCER - Agregaty z duchem czasu!

Więcej...

Nowy serwis TT-THERMO KING już w budowie!

W dniu 25 sierpnia b.r. w Porosłach /k Białegostoku odbyła się wyjątkowa uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod przyszłe Centrum Serwisowe Białystok. 

Więcej...

Nowa alternatywa w technologii chłodniczej dla samochodów ciężarowych i dostawczych!

Najnowszy agregat V-1000 firmy Thermo King z łatwością dorównuje osiągom wiodącym jednostkom z silnikami wysokoprężnymi, zapewniając jednocześnie niski koszt, niską wagę i kompaktowe wymiary agregatu napędzanego silnikiem pojazdu.

Więcej...

Rozwijamy się dla Ciebie!

Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 1 lipca 2021 roku serwis pojazdów ciężarowych marek Volvo Trucks oraz serwis i sprzedaż pojazdów ciężarowych Renault Trucks w Białymstoku przejmuje firma TT-Truck Sp. z o.o.

Więcej...