Części zamienne

W stacjach serwisowych TT-Thermo King oferujemy wyłącznie oryginalne części zamienne Thermo King. Wykonane z najlepszych materiałów i z zachowaniem rygorystycznej kontroli jakości, części te wyróżniają się niezawodnością, trwałością i optymalną do swej jakości ceną. Produkcja podzespołów, części i materiałów eksploatacyjnych odbywa się u starannie dobranych dostawców, gwarantujących wysoką jakość oraz troskę o środowisko naturalne. Thermo King dba o to, aby wszyscy dostawcy stosowali rygorystyczne procedury testowe. Podzespoły o szczególnej wadze testowane są w laboratoriach Thermo King.

Thermo King zapewnia pełną gamę części zamiennych w większości dostępnych „od ręki” w autoryzowanych serwisach. W ofercie posiadamy:

  • części chłodnicze: sprężarki do wszystkich typów agregatów, zawory rozprężne i elektromagnetyczne, dehydratory, odolejacze, parowniki i skraplacze itp.
  • części do podzespołów napędowych: silniki spalinowe i elektryczne, paski klinowe i wielorowkowe, napinacze, rolki i wały itp.
  • części elektroniczne i elektryczne: układy sterujące, wyłączniki, bezpieczniki, regulatory, wentylatory i turbiny itp.
  • części strukturalne: ramy agregatów, obudowy skraplaczy i parowników, kompletne „oblachowanie” agregatów typu trailer itp.
  • części i materiały eksploatacyjne: filtry oleju, paliwa i powietrza, akumulatory, oleje, płyny chłodzące itp.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą części zamiennych – dla stałych klientów przewidzieliśmy korzystne warunki handlowe, m. in. rabaty, wydłużone terminy płatności oraz ciekawe programy promocyjne.

Szczegóły: