Referencje

Wieloletnia współpraca Grupy DIREX z firmą TT – Thermo King to dla nas przede wszystkim pewność i zaufanie do najwyższej jakości agregatów chłodniczych, a także profesjonalna obsługa elastycznie dostosowująca się do zmiennych wymagań branży transportu drogowego.

Ireneusz Prudzyński
Prezes Zarządu Grupa DIREX

Dostarczane przez TT-Thermo King produkty są na najwyższym poziomie i w pełni spełniają nasze oczekiwania. Poziom obsługi, zarówno od strony handlowej, jak i technicznej charakteryzuje się fachowością, rzetelnością i elastycznością działania. Usługi TT-Thermo King polecamy wszystkim, którym zależy na współpracy z solidnym i doświadczonym partnerem.

Krzysztof Mancewicz
Współwłaściciel Trans-Man DKG Mancewicz

Firma TT-Thermo King Sp. z o.o. współpracuje z nami już wiele lat. Podczas trwania współpracy, każdego dnia mieliśmy przyjemność korzystania z jej doskonałego sprzętu oraz profesjonalnego podejścia do klienta. Biorąc powyższe pod uwagę, polecamy firmę TT-Thermo King jako partnera godnego zaufania dla wszystkich zainteresowanych.

Monika Siecińska-Jaworowska
Prezes Zarządu Suempol Sp. z o.o.

Firma TT-Thermo King sp. z o.o. współpracuje z naszą firmą od dłuższego czasu. Oferowana gama produktów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Przy każdym zleceniu firma TT-Thermo King sp. z o.o. służy fachowym doradztwem oraz profesjonalizmem w realizacji zamówień.

Adam Gryko
Właściciel ALBA Podlaskie Centrum Mięsne

Współpracujemy z serwisem Thermo King Wypędy od 2006 roku. Serwis wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze można liczyć na pomoc pracowników serwisu w sytuacjach awaryjnych. Na tej podstawie w pełni rekomendujemy firmą Thermo King, jako kompetentnego i godnego zaufania partnera serwisowego, co jest podstawą udanej działalności transportowej.

Robert Rogalski
Belpol

Z firmą TT-Thermo King współpracujemy od wielu lat , jak w każdej działalności usługowej podstawą sukcesu współpracy jest jej personel. Odpowiedzialność i profesjonalizm osób tam zatrudnionych jest dla nas gwarancją najwyższej jakości usług serwisowych i wsparciem merytorycznym w prowadzonej przez nas działalności.

Sławomir i Artur Wójcik
właściciele, firma HOLLEX TRANSPORT S.J.

Od początku naszej działalności dane nam było przekonać się, że profesjonalną obsługę oraz zadowolenie klienta przedstawiciele firmy TT-Thermo King stawiają na bardzo wysokim miejscu w hierarchii swojej firmy.

Andrzej Molęda

dyrektor firmy GALAAUTO

Firma HAVI Logistics Sp. z o.o. od kilku lat jest użytkownikiem agregatów chłodniczych Thermo King, dostarczanych przez firmę TT-Thermo King Sp. z o.o. W okresie ich użytkowania – zarówno gwarancyjnym, jak pogwarancyjnym – ww. firma świadczy dla nas usługi w zakresie napraw i przeglądów tych urządzeń. Podczas długoletniej współpracy, TT-Thermo King Sp. z o.o. dał się poznać jako solidny i profesjonalny dostawca produktów i usług, którego możemy zarekomendować jako godnego zaufania kooperanta.

Arkadiusz Makowski, Kierownik Transportu, Centrum Dystrybucji Warszawa

Havi Logistics Sp. z o.o.

Nasi klienci