O nas

TT-Thermo King powstał w 1997r. Obecnie jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem marki Thermo King, Frigoblock, lidera w produkcji systemów do kontroli temperatury w transporcie.

Zajmujemy się sprzedażą agregatów chłodniczych do środków transportu a także, jako jedyny dealer Thermo King, Frigoblock w Polsce, oferujemy urządzenia klimatyzacyjne do pojazdów pasażerskich. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, prowadzimy profesjonalną obsługę serwisową urządzeń Thermo King i Frigoblock w sześciu własnych stacjach.

Nad sprawną obsługą klientów oraz wysoką jakością usług serwisowych czuwa wykwalifikowany zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami Thermo King.

Przychodząc do nas, klienci mogą mieć pewność, że oddają swój sprzęt w ręce profesjonalistów, którzy pomogą wybrać odpowiedni model agregatu, dopasują do ich potrzeb dodatkowe wyposażenie oraz zadbają o najlepszą opiekę serwisową. Nasze kompetencje potwierdzają liczne nagrody i  wyróżnienia, przyznawane przez producenta agregatów dla najlepszych dealerów na świecie.

W zakresie usług serwisowych współpracujemy z Europejską Siecią Serwisową Thermo King. Klienci Thermo King z całej Europy mogą liczyć na naszą pomoc przez 24 godziny na dobę.

Działamy w 6 województwach. Centrala firmy oraz największa stacja serwisowa mieszczą się w Grzędach, k. Warszawy. Nasze biura handlowe i stacje serwisowe działają także w Głuchowie k. Poznania, Rawie Mazowieckiej, Lublinie, Gręzowie k. Siedlec i Jeżewie Starym k. Białegostoku.