Seria V i VX

Agregaty chłodnicze serii V i VX to wysokowydajne urządzenia przeznaczone do utrzymywania temperatury produktów chłodzonych, mrożonych lub głęboko mrożonych w samochodach dostawczych w sektorze dystrybucji. Elektroniczny sterownik jest montowany w łatwo dostępnym miejscu w kabinie kierowcy. Pozwala to m.in. na łatwą obsługę agregatu oraz kontrolę temperatury bez potrzeby opuszczania kabiny.

Sprężarka agregatu tej serii montowana jest w komorze silnika pojazdu za pomocą uchwytu montażowego a napęd jest przenoszony z wykorzystaniem paska klinowego lub wielorowkowego oraz sprzęgła elektromagnetycznego. W celu wydłużenia żywotności sprężarki wyposażono ją w system Jet Lube (wspomaganie smarowania) oraz Jet Cool (wtrysk ciekłego czynnika chłodzącego).

Dla zwiększenia przestrzeni ładunkowej urządzenia tej linii wyposażono w ultra cienki parownik montowany do sufitu wewnątrz zabudowy. Skraplacz montowany jest czołowo na zabudowie lub dachu pojazdu.

Standardowo agregat zasilany jest od silnika pojazdu. Opcjonalnie wyposażony jest w zasilanie elektryczne (400V/230V) oraz funkcję grzania.

MODELE W APLIKACJI JEDNOKOMOROWEJ:

Agregaty serii V i VX występują w czterech wersjach:

  • 10 – agregaty zasilane od silnika pojazdu
  • 20 - agregaty z podwójnym zasilaniem - od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej (400V/230V)
  • 30 – agregaty zasilane od silnika pojazdu wyposażone w funkcję grzania
  • 50 - agregaty z podwójnym zasilaniem - od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej (400V/230V), wyposażone w funkcję grzania

MODELE W APLIKACJACH DWUKOMOROWYCH:

 

Kliknij i pobierz:

KATALOG AGREGATÓW Z SERII V

KATALOG AGREGATÓW Z SERII VX

KARTY CHARAKTERYSTYKI SERIA V

Kontrakty serwisowe

Kupując agregat mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty kontraktów serwisowych. Przewidzieliśmy w nich elastyczne rozwiązania, by każdy klient mógł wybrać pakiet odpowiadający jego potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ogólne Warunki Sprzedaży