Seria V i VX

Agregaty chłodnicze serii V i VX to zasilane od silnika pojazdu, wysokowydajne urządzenia przeznaczone do utrzymywania temperatury produktów chłodzonych, mrożonych lub głęboko mrożonych w niewielkich samochodach ciężarowych w sektorze dystrybucji. Maksymalna kubatura obsługiwana przez agregaty tej serii to 55m³ (dla temperatury ładunku 6°). Wyposażone w elektroniczny sterownik Direct Smart Reefer montowany w łatwo dostępnym miejscu, co pozwala na łatwą obsługę agregatu oraz kontrolę temperatury bez potrzeby opuszczania kabiny.

Dla zwiększenia przestrzeni ładunkowej, linię Vx wyposażono w ultra cienki parownik montowany do sufitu wewnątrz zabudowy. Skraplacz umieszczany jest czołowo na zabudowie lub dachu pojazdu.

Standardowo agregat zasilany jest od silnika pojazdu. Opcjonalnie wyposażony jest w zasilanie elektryczne (400V/230V) oraz funkcję grzania.

MODELE W APLIKACJI JEDNOKOMOROWEJ:

Agregaty serii V występują w czterech wersjach:

  • 10 - agregaty zasilane od silnika pojazdu
  • 20 - agregaty z podwójnym zasilaniem - od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej (400V/230V)
  • 30 – agregaty zasilane od silnika pojazdu wyposażone w funkcję grzania
  • 50 - agregaty z podwójnym zasilaniem - od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej (400V/230V), wyposażone w funkcję grzania

MODELE W APLIKACJI DWUKOMOROWEJ

 

OPCJE DODATKOWE:

TouchLog -  nowoczesny rejestrator temperatury z ekranem dotykowym i wbudowaną drukarką.

 

Kliknij i pobierz:

KATALOG AGREGATÓW Z SERII VX

 

Kontrakty serwisowe

Kupując agregat mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty kontraktów serwisowych. Przewidzieliśmy w nich elastyczne rozwiązania, by każdy klient mógł wybrać pakiet odpowiadający jego potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ogólne Warunki Sprzedaży