Klimatyzacja postojowa

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Eberspaecher i Webasto. Zajmujemy się sprzedażą i prowadzimy kompleksową obsługę niezależnych klimatyzatorów postojowych oferowanych przez te firmy.

Naprawy realizujemy zgodnie z technologią producenta z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych. Dysponujemy wyszkoloną przez producentów urządzeń kadrą, specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz bezpośrednim dostępem do najnowszych informacji technicznych, a co za tym idzie gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Klimatyzacja postojowa działa niezależnie od silnika pojazdu, co oznacza brak zużycia paliwa, brak emisji spalin i brak hałasu. Jest zasilana z instalacji elektrycznej pojazdu a system kontroli napięcia akumulatora zabezpiecza pojazd przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora. Moc chłodnicza zależy od warunków panujących na zewnątrz pojazdu, ekspozycji na promieniowanie słoneczne i temperatury w kabinie. Praca agregatu nie jest uciążliwa dla kierowcy, ponieważ agregat znajduje się na zewnątrz kabiny. Jest obsługiwana ręcznie za pomocą panelu LCD umieszczonego w kabinie lub za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania.

Odnośniki do tej treści pod tytułem: